0
Your Cart
0
Your Cart

ATRAKTIVITA a jak jsme pomohli přes 5000 klukům zvýšit si ji

Vzhled…

Věc kterou řeší hadam každý teenager. Jaké mám vlasy, pleť, jestli nemám široké čelo, odstávající uši nebo křivé zuby. Každý chce vypadat co nejlépe.

Holky měly v tomto vždy výhodu. Existuje pro ně totiž stovky produktů, které jim v tom pomáhají. Zvětší si řasy, korektorem zakryjí nedokonalosti, rtěnkou zvýrazní rty a dají si make-up.

Nic z toho se nedá však aplikovat na kluky. Mužská atraktivita totiž vychází z něčeho jiného. Dlouho jsme studovali a hledali. Hledali jsme tu jednu věc, jeden znak, který jde napříč všemi atraktivními muži. Našli jsme ho.

Výrazná čelist

Výrazná, široká čelist je klíčový znak, klíčová vlastnost, která se pojí se všemi atraktivními muži.

Tam to však teprve začalo. Museli jsme najít způsob, jakým by se k ní každý kluk uměl dopracovat. Způsob, který tak, jak ženám rtěnka zvýrazní rty, mužům by zvýraznil zde jednu nejdůležitější věc – Čelist.

Nekonečné hodiny vymýšlení, navrhování designu, testování, řešení výroby atp.

Potřebovali jsme zejména najít manufakturu, na kterou by se dalo spolehnout. Rozhodli jsme se pro Maďarskou firmičku, kde měli všechny potřebné stroje a byli ochotni vyhovět našim specifickým požadavkům na výrobu

Nejprve jsme produkty dali jen pár známým ať je vyzkouší. Jejich pozitivní reakce nás přesvědčily. Věděli jsme, že je správný čas dostat produkty do světa.

Vytvořili jsme eshop a začali prodávat. Začátky byly obtížné, málo reakcí od zákazníků nás držely na pochybách. Funguje to? Neměli jsme to ještě déle testovat?

Už po 5 týdnech však přišla první reakce:

Pokračovali jsme a v určitém okamžiku jsme cítili, že nejen teenagery, ale muži všech věkových skupin kupují náš produkty, trénují a jsou s ním spokojeni.

Museli jsme udělat mnoho změn. Rychlejší doručení, lepší obaly, začali jsme také sbírat přeměny našich zákazníků. Věděli jsme, že to je nejdůležitější.

Zavedli jsme pro nás velmi důležité pravidlo: zákazník musí být vždy spokojen. Byli jsme vždy přesvědčeni, že každý může vidět výsledky. Stovky proměn a spokojených zákazníků nám to začalo dokazovat.

Dnes se už rozrůstáme do více zemí, vyvíjíme nové technologie, financujeme studie ohledně cvičení a atraktivity obličeje obecně. S tímto vším však přichází i velká zodpovědnost. Novou výzvou je udržet si kvalitu našich produktů, což bylo od začátku naší prioritou.

Chceš to vyzkoušet?

Naše produkty byly, jsou a vždy budou results driven. Funkčnost a výsledky s nimi spojené je to, na co se při nich zaměřujeme. Pokud bys je chtěl vyzkoušet ale nevíš kde začít a která tvrdost je pro tebe nejvhodnější, doporučujeme ti objednat jeden z našich balíčků. Jsou v něm několik tvrdostí a při Kompletním dostaneš ještě i dárek zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping