0
Your Cart
0
Your Cart

Najčastejšie MÝTY o jawdefineroch

„Jawdefinery poškozují zdraví“

Ano, některé pomůcky mohou poškozovat zdraví, ne však ty naše. Hned vysvětlím. Na trhu je několik různých pomůcek k dosažení výraznější čelisti, proto jejich bezpečnost je třeba posuzovat zvlášť.

1. Produkt používaný předními zuby

Tento produkt je velmi známý, zato velmi rizikový!

Při jeho používání totiž zapojujete přední zuby, které fyziologicky nejsou stavěny na žvýkání, ale na trhání. Ostrý tvar řezáků a ani svaly čelisti nejsou schopny dlouhodobě zvládat zátěž na předních zubech. Ani vy přece nežvýkáte potraviny předními zuby.

Používání takového produktu nejen, že nebude dobře fungovat, ale může vést k bolestem nebo až k nenávratnému poškození čelisti.

Naopak naše jawdefinery jsou navrženy pro cvičení se zadními zuby, které jsou evolučně přizpůsobeny pro žvýkání tvrdé potravy. Zadní stoličky as nimi propojené svaly jsou stavěny na rezistenci jawdefinerů, a proto pravidelné cvičení vede k viditelným výsledkům.


2. Produkt s dírkami

Tento produkt se sice používá zadními zuby, ale problém s ním je jiný. Obsahuje totiž skrz naskrz dírky, které se při žvýkání, díky podtlaku, přisávají k podnebí úst, a tím zabraňují jeho funkčnosti. Právě kvůli této designové chybě se nedá bezproblémově používat.

Naše jawdefinery tento problém nemají, čím je cvičení s nimi jednoduché a účinné.


„Jawdefinery nefungují“

Asi nejčastěji mýtus o jawdefinerech. V první řadě je třeba si vysvětlit jak mají vlastně jawdefinery (ne)fungovat.

Jawdefinery jsou speciálně navrženy pro posilování konkrétního svalu – žvýkacího. Tento sval se nahází v zadní části čelisti a jeho velikost spolu s tvarem čelisti definují tvůj jawline. Jedná se o příčně pruhovaný sval neboli má stejné vlastnosti jako např. tvoj biceps. Je schopen vyčerpání, následné regenerace a růstu. Z toho vyplývá, že pravidelné cvičení tohoto svalu, vede k viditelným změnám – k nabrání svalové hmoty, což zvýrazní tvůj čelist, a zatraktivní celou tvou tvář.

„K vybudování jawlinu mi stačí jedení a žvýkání žvýkačky“

Ano, pokud jíš každý den čtvrt kila syrové panenky, máš jawline asi jako Giga chad:

Nyní vážně. Žvýkání žvýkačky a už vůbec ne jídlo, nemá dostatečnou rezistenci na stimulaci růstu žvýkacích svalů. Pokud posiluješ, určitě jsi to už slyšel. Pomůžeš mámě chvíli v zahradě a nakonci ti zadře: to Jsi mAL náMíStO fiTka. Tak jako fúrikování nestačí na velké trapézy, tak ani žvýkání žvýkačky nestačí na vypracovanou čelist. K tomu abys efektivně posiloval kterýkoli sval, ho totiž potřebuješ pravidelně dostatečně zatížit.

Proto nabízíme jawdefinery v pěti různých tvrdostech. Pokud sis není jistý, která tvrdost ti bude pasovat, doporučujeme jeden z Jawdefiner balíků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping