0
Your Cart
0
Your Cart

Podmínky služeb

*Automaticky ke všem Jawdefinerům 3.0

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEDOSTAVENÍ VÝSLEDKŮ 💰

Pokud budeš alespoň 3 měsíce poctivě cvičit a neuvidíš žádné výsledky, pošleme ti zpátky peníze za celou objednávku!

Přestože cvičení a výsledky ovlivňuje velké množství faktorů, jako jsou: genetika, věk, % podkožního tuku, životospráva atd., alespoň menší výsledky by měl vidět každý.

Proto jsme se rozhodli přijít s touto garanci, aby sis mohl být jistý, že nejde jen o nějaký úlet nebo marketing. Jsme si na tolik jistí funkčností produktů a cvičení žvýkacích svalů, že pokud neuvidíš opravdu žádné výsledky, vrátíme ti peníze za celou objednávku.

Pro uplatnění garance musí být splněny následující podmínky:

  • Uběhla minimálně 90 dní ode dne zahájení cvičení, (bere se den doručení zboží)
  • Osoba cvičila v rámci svých schopností poctivě, bez vynechávání tréninků a řídila se striktně cvičebním plánem a a zásadami správného cvičení z Manuálu
  • Osoba si vyfotila fotku obličeje, zepředu, před zahájením cvičení s Jawdefinery a po 3 měsících cvičení. Na fotkách musí být tvář zřetelně vyfocena tak, aby se dalo při uplatňování Garance vrácení peněz zřetelně a objektivně posoudit, zda jsou fotky pravé, a tedy opravdu pořízené před a po po 3 měsíční době, a zda se výsledky dostavily nebo ne. Jakékoliv viditelné výsledky se počítají za výsledky.

Postup uplatnění garance:

Pro uplatnění této služby je třeba od 90 do 180 dnů od doručení objednávky kontaktovat nás na mail. Potřebné je přiložit alespoň dvě fotky tváře (před a po), fotky Jawdefinerů po 3 měsících cvičení, jméno a příjmení a číslo objednávky, na kterou se garance má uplatnit.

Disclaimer: Tato garance se nevztahuje na Funkční Žvýkačky, vzhledem k tomu, že jde o potravinu. Jsou-li tedy součástí objednávky, vrací se pouze část sumy bez ceny žvýkaček. Z celkové částky objednávky se také odpočítává cena za dopravu. Pokud se ti v době cvičení Jawdefinery opoužívali a musel jsi uplatnit 2 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA PRO OPOUŽÍVÁNÍ ♻️, garance se dá nadále normálně uplatnit. Garance není právně vymahatelná.

2 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA PRO OPOUŽÍVÁNÍ ♻️

Pokud se ti Jawdefinery ve lhůtě 2 měsíců podaří poškodit, stačí nám zaslat jejich fotku a mi ti obratem pošleme nové!

Pro uplatnění této služby je třeba do 60 dnů od doručení objednávky nás kontaktovat kterýmkoli způsobem. (mail / live chat)
Stačí nás informovat o požadavku na uplatnění této služby spolu s fotkou, která dokazuje poškození jawdefinerů. Poškození musí být takové, aby znemožnilo používání produktu. Následně ti pošleme nové kusy dané tvrdosti. Neuhrazuješ ani dopravu.

Produkty vždy automaticky zasíláme na stejné místo, jaké bylo při prvotní objednávce. Chcete-li změnit místo doručení je nutné uvést tento fakt při uplatňování služby. Produkty zasíláme pouze na výdejní místa a Z-boxy. Pokud byla prvotní objednávka doručována na adresu, bude zásilka odeslána na nejbližší výdejní místo od této adresy.

Disclaimer: Tuto službu lze pro každou zakoupenou tvrdost využít pouze jednou. Službu nelze zakoupit samostatně ani zpětně, vždy se uplatňuje pouze na objednávku se kterou byla zakoupena. Službu lze uplatnit pouze po opužívání všech kusů určité tvrdosti. Pokud se Vám např. poškodí jen jeden kus ale zůstaly Vám další stejné tvrdosti, službu si uplatněte až po oužívání i ostatních kusů. Touto službou se nevíte dostat ke produktům, které jste reálně nezakoupili! Jedná se jen o výměnu poškozených kusů.

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping