0
Your Cart
0
Your Cart

Podmínky služeb:

2 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA PRO OPOUŽÍVÁNÍ ♲

Pokud sis zakoupil kteroukoli z tvrdostí jawdefinerů (kromě doplňujících setů) spolu se službou 2 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA PRO OPOUŽÍVÁNÍ ♲, máš nárok na poslání nových kusů tvrdosti, kterou jsi opoužíváním poškodil.

Pro uplatnění této služby je třeba do 60 dnů od doručení objednávky nás kontaktovat kterýmkoli způsobem. (mail / tel. číslo / live chat)
Stačí nás informovat o požadavku na uplatnění této služby spolu s číslem objednávky a fotkou, která dokazuje poškození jawdefinerů. Bez dalších otázek Vám pošleme nové kusy. Neuhrazujete ani dopravu.

Produkty vždy automaticky zasíláme na stejné místo doručení, jaké bylo při prvotní objednávce. Chcete-li změnit místo doručení je nutné uvést tento fakt při komunikaci o uplatnění této služby. Produkty zasíláme pouze na výdejní místa a Z-boxy. Pokud byla prvotní objednávka doručována na adresu, budete vyzváni k uvedení výdejního místa ze seznamu Zasilkovny. Tuto službu lze pro každou zakoupenou tvrdost využít pouze jednou. Službu nelze zakoupit samostatně ani zpětně, vždy se uplatňuje pouze na objednávku se kterou byla zakoupena. Službu lze uplatnit pouze po oužívání všech kusů určité tvrdosti. Pokud se Vám např. poškodí jen jeden kus ale zůstaly Vám další stejné tvrdosti, službu si uplatněte až po oužívání i ostatních kusů.

Touto službou se nevíte dostat ke produktům, které jste reálně nezakoupili! Jedná se jen o výměnu poškozených kusů. Výměna produktů dle této služby neneguje uplatnění garance vrácení peněz při absenci výsledků. Tuto garanci si tedy stále můžete uplatnit

OKAMŽITÁ VÝMĚNA TVRDOSTI

Pokud sis zakoupil kterýkoli z produktů a tvrdostí na našem eshopu spolu s službou Okamžitá Výměna Tvrdosti, máš nárok na záměnu tvrdosti kus za kus resp. pár za pár.
Pro uplatnění této služby je třeba do 10 dnů od doručení objednávky nás kontaktovat kterýmkoli způsobem. (mail / tel. číslo / live chat)
Stačí nás informovat o požadavku na uplatnění této služby spolu s číslem objednávky, názvem tvrdosti, kterou chcete vyměnit + název tvrdosti za kterou ji chcete vyměnit.
(Pokud si neumíte vybrat vhodnou tvrdost na záměnu – vyberte o stupeň měkčí / tvrdší než ta, která Vám nevyhovuje)

Následně je třeba jawdefinery nevyhovující tvrdosti, kterou chcete zaměnit poslat na adresu:

Jawdefinery není nutné zasílat v originálním balení, stačí je poslat i bez speciálního obalu, jen v poštovní obálce. Vrácené jawdefinery už stejně nebudou dále prodávány.

Následně Vám hned při potvrzení, že jste produkty poslali, posíláme produkty vyměněné. Nikdy nečekáme až na příchod produktů, které jste zasílali. Díky tomuto celý proces výměny trvá často jen 2 až 4 dny.

Produkty vždy automaticky zasíláme na stejné místo doručení, jaké bylo při prvotní objednávce. Pokud chcete změnit místo doručení je nutné uvést tento fakt při komunikaci o uplatnění této služby. Službu nelze zakoupit samostatně, vždy se uplatňuje pouze na objednávku se kterou byla zakoupena.

Touto službou si neumíte měnit opoužívané produkty za nové stejné tvrdosti! Jde jen o výměnu za jinou tvrdost.

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping