0
Your Cart
0
Your Cart

FAQ

Stačí vyplnit krátký dotazník a náš odborník ti ihned poradí, která tvrdost je pro tebe nejvhodnější: DOTAZNÍK

Na našem eshopu nabízíme 5 různých tvrdostí

EXTRA SOFT – doplňková tvrdost, vhodná pro začátečníky, mladší lidi, lidi, kteří mají slabší žvýkací svaly, pro každého kdo chce začít se cvičením postupně…stále signifikantně tvrdší než žvýkačka!

SOFT – vhodná pro začátečníky, lidi kteří mají slabší žvýkací svaly, mladší lidi. Pokud jsi začátečník, můžeš rovnou začít i se Softem, avšak pro ideální začlenění do tréninků, doporučujeme začít s tvrdostí Extra Soft

MEDIUM – vhodná pro pokročilé, lidi kteří již cvičili s jawdefinery, nebo s jinými pomůckami, mají již silnější žvýkací svaly, cvičili se Softem, který jim už nestačil, cvičili více než 3 týdny s menší tvrdostí

HARD – vhodné pro lidi s již silnými žvýkacími svaly, pro lidi, kteří cvičí již několik měsíců s menšími tvrdostmi, nedoporučujeme samostatně, jedná se o velmi silnou tvrdost, na její používání se průměrně dostanete až po několika týdnech až mněsícech tréninků.

Ultra HARD – vhodné pro lidi, kteří již cvičili s Hardem několik týdnů a chtějí se posunout na vyšší úroveň. ), jde o velmi silnou tvrdost, na její používání se průměrně dostanete až po několika týdnech až mněsícech tréninků.

Nejvíce však doporučujeme zakoupit jeden z Jawdefiner – Balíků. Může se stát, že tvrdost která je pro tebe akorát, už po týdnu poctivého tréninku bude pro tebe nedostatečná. Nezapomeň, že všechny JAWDEFINER balíčky jsou cenově mnohem výhodnější než koupě jednotlivých tvrdostí samostatně.

Jawdefinery jsou speciálně navrženy pro posilování konkrétních svalů – žvýkacích

Tento sval (odborně masseter) se nachází v zadní části čelisti a jeho velikost spolu s tvarem obličejových kostí definují tvou čelist. Jedná se o příčně pruhovaný sval neboli má stejné vlastnosti jako např. tvůj biceps. Je schopen vyčerpání, následné regenerace a růstu.

Z toho vyplývá, že pravidelné cvičení – tedy žvýkání jawdefinerů zadními zuby, vede k viditelným změnám – k nabrání svalové hmoty, což zvýrazní tvůj jawline, a zatraktivní celou tvou tvář.

Cvičit je třeba každý druhý den 5 až 15 min…

* Podrobné informace o správném cvičení, cvičební plán, tipy do prvních tréninků a mnoho dalšího naleznete v našem manuálu přibaleném ke každé objednávce nebo v našem ebooku

Cvičení s našimi jawdefinery je naprosto bezpečné. Důvody proč najdeš v článku zdraví.

I když máme zákazníky, kteří cvičí s rovnátkami a dosahují výsledků, obecně to nedoporučujeme. Může totiž mnohem snazší dojít k poškození jawdefinerů, nebo v horším případě, i samotného strojku. Je tedy na každém zda je ochoten přijmout toto riziko.

Toto je velmi individuální. Záleží to na tom, jak poctivě trénuješ, jaký máš % body fat, věk, genetika, tvar čelisti… Všechny tyto faktory ovlivňují intenzitu a rychlost tvých výsledků. Třeba si však uvědomit, že cvičení s jawdefinery targetuje sval. Ten mají všichni. Dříve či později tedy uvidíš výsledky.

Pokud chceš slyšet číslo, od našich zákazníků víme, že první výsledky uvidíš po cca 3 až 9 týdnech.

Všechny jawdefinery jsou vyrobeny z potravinářského silikonu, který je bezpečný pro použití v ústech. Nehrozí, že by materiál do úst propouštěl nebezpečné látky. Neobsahuje BCA ani PVC.

POZOR na různé napodobeniny našich jawdefinerů, které vypadají podobně ale vyrobeny jsou z potencionálně zdravotně závadných materiálů!

Ano, všechny tvrdosti jawdefinerů jsou baleny po dvou kusech. Druhý, stejně plnohodnotný jawdefiner slouží jako náhrada při opoužívání/překousnutí prvního. Můžeš tak i nadále pokračovat v trénincích

1.0 je naše prvotní generace produktů. Tvrdosti má rozloženo stejně, má však jiný tvar. 2.0 je zejména příjemnější při žvýkání, jelikož má oblé hrany a prohlubeň, která více zapadne mezi zuby. S oběma verzemi umíte pořádně cvičit, u 2.0 však nabízíme i Doplňující sety a lze je koupit zvýhodněně is Funkčními Žvýkačkami.

Ano, vědecké poznatky jasně říkají, že i ženská ostrost rysů obličeje je atraktivnější než ta oblejší.  Chceš-li jako žena cvičení zkusit, je to klidně možné. (Náš tým momentálně pracuje na seskupování poznatků a designování speciálních produktů pro ženy) do té doby zatím doporučujeme začít s Extra Softem a později přejít na Soft. Ostatní tvrdosti budou s největší pravděpodobností příliš tvrdé.

Už se víc nemusíš bát, že tvrdost, kterou si objednáš bude nevhodná. Nabízíme zcela novou službu Okamžité výměny tvrdosti, která ti dává možnost po dobu 10 dnů od doručení vyměnit tvrdost za kteroukoli jinou. Stačí nám napsat a ihned ti ji vyměníme. Více o doplňkové službě zde

Ano, mohou! Vychází to z principu používání produktů a nejde o nic zvláštního. Proto je každá tvrdost nově balena až po 3ks + nabízíme výměnu a doplňující sety, čti níže.

Drolení, zlomení nebo jiné poškození produktů bývá však často způsobeno uživatelskou chybou v používání produktů.

Tato chyba spočívá v tom, že se používá příliš tvrdá tvrdost produktů, která místo toho, aby se pod tlakem zubů stlačovala, se do ní zuby zarývají a poškozují povrch produktů.

Doporučujeme tedy používat tvrdost, která se při žvýkání pod tlakem kousání vždy dostatečně stlačuje.

Nelze však zcela zabránit možnosti poškození produktů žvýkáním. Proto zde máme novou doplňkovou službu: 2 MĚSÍČNÍ VÝMĚNA JAWDEFINERŮ ♲
Pokud se ti jawdefinery podaří „překousnout“ stačí nám poslat fotky a mi ti ihned zašleme nové.

Více o službě zde

Cvičení s jawdefinery je vhodné pro většinu věkových kategorií. Nejviditelnější výsledky jsou při cvičení během puberty. Věkem mírně klesá rychlost a viditelnost výsledků.

18-25 let: Nejlepší viditelnost výsledků, rychlý progres, dobře udržitelné výsledky

26-35: Velmi dobrá viditelnost výsledků, dobře udržitelné výsledky, poněkud pomalejší progres

36-45: Dobrá viditelnost výsledků, méně dobře udržitelné výsledky, pomalejší progres

46-55: Slabší viditelnost výsledků, méně dobře udržitelné výsledky, pomalejší progres

Jedná se jen o velmi přibližnou analýzu, samotné výsledky vždy hlavně a nejvíce záleží na individuálních faktorech jako: poctivost cvičení, doba trénování, % podkožního tuku, přítomnost jiných aktivit podporujících cvičení s jawdefinery jako posilování atď. Věk je jen minoritní faktor.

Žvýkačky nemají dostatečnou tvrdost, aby si s nimi dokázal stimulovat růst žvýkacích svalů. Jsou za prvé: příliš měkké a za druhou: příliš krátce si udrží tvrdost. Ani hodiny cvičení se žvýkačkou tedy nebudou stačit k posílení žvýkacích svalů.

Přišli jsme však s naprostou novinkou! Vytvořili jsme žvýkačky na které to neplatí! Jsou totiž až 12x tvrdší než klasické a dokážou tedy efektivně cvičit obličejové a žvýkací svaly. Více o jejich výhodách a srovnání s klasickými zde

Funkční Žvýkačky jsou speciální žvýkačky, které jsou 12x tvrdší než ty obyčejné. Jsou efektivní pomůckou pro zatížení žvýkacích svalů. Jde o novinku, která má za cíl přinést alternativu k obyčejným žvýkačkám a také k Jawdefinerům. Při jejich žvýkání budete okamžitě cítit zapojení žvýkacích svalů, čímž bude stimulován jejich růst. Pravidelné používání tedy přispívá ak atraktivnějšímu vzhledu a to právě zvětšením masseteru (žvýkací svaly), čímž vizuálně zvýrazní sáňku. Více zde: Funkční ŽVÝKAČKY – Máta

Obě možnosti mají své výhody i slabiny.

Jawdefinery jsou léty ověřená pomůcka, která při pravidelném používání prostě funguje. Jsou efektivní metodou pro zatížení žvýkacích svalů. Díky více stupňům tvrdosti si vybere opravdu každý, kdo se dá stále progresovat na tvrdší a tvrdší. Trénink s nimi lze skvěle kontrolovat, ať už počet opakování, jednotlivé série atp. Jednoduše lze s nimi sledovat svůj progres.

Nevýhodou je nutnost vyhrazení si času na trénink, jejich přenášení, invazivnější používání (na Jawdefinery v ústech si člověk musí zvyknout) nebo vyšší cena.

Funkční Žvýkačky jsou novinka, která však žvýkací svaly zatěžuje stejně efektivně. Můžete je používat leckde a při čemkoli, jsou levnější a mají k tomu skvělou příchuť. Jsou jednodušší na používání a více blbovzdorné. Jsou skvělé pro zaneprázdněné, kterým se nechce vyhrazovat čas na Jawdefinery.

Nevýhodou je horší kontrola nad tréninkem, nerovnoměrné žvýkání (pokud člověk vědomě nežuje rovněž na obou stranách) a nemožnost progresu na tvrdší tvrdosti. Rovněž nutnost dokupování a delšího žvýkání k dosažení stejného efektu jako s Jawdefinery. (Zatímco s Jawdefinery stačí cvičit každý druhý den 10min, Funkční Žvýkačky je nejlepší používat alespoň 20 min denně.)

Oba způsoby mají svá pro a proti, nejlepšího efektu však vždy dosáhnete jejich kombinací. Vyhradit si tedy čas na pravidelný trénink s Jawdefinery ak tomu během dne podle chuti používat i Funkční Žvýkačky.

Při udávání tvrdosti žvýkaček myslíme pouze houževnatost, resp. tvrdosť žvýkačky, když ji už chvíli žvýkáte. Nemyslíme vnější povrch žvýkačky, ten je normální jako u klasických. Nemusíš se tedy bát, že bys ji nedokázal rozkousat nebo si na ní poškodil zuby.

50g,- cca 20ks
100g,- cca 40ks
200g,- cca 80ks
K tomu jsou větší než ty obyčejné a tvrdost si udrží každá i hodiny. 🙂

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping