0
Your Cart
0
Your Cart

PRO ŽENY: Výhody cvičení obličejových svalů

1. Zvýraznění jawlineu

První a nejčastěji spojovaná výhoda cvičení s našimi produkty je právě zvýraznění čelisti.

Čelist je kost, která formuje stavbu naší tváře, nedá se tedy formovat. Je však obklopena množstvím svalů, které lze formovat, mají totiž stejnou strukturu jako biceps.

Právě vypracováním těchto svalů obličeje, si můžeš zvýraznit svoji jawline, aniž bys ovlivnila samotnou kost.

Proč bys chtěla mít výraznější čelist?

Výrazná čelist a ostré rysy obličeje jsou totiž jedním z hlavních znaků atraktivní tváře. Více zde

2. Redukce tuku

S nechtěným tukem na tváři bojují mnozí. Ať už je to tuk na obilčeji, kolem očí nebo dvojbrada, nejraději bychom se ho jednoduše zbavili.

Asi tě nepotěším, ale nejlepší metoda jak se zbavit tuku na tváři je prostě celkově zhubnout. Tolik omílaná zdravá strava a fyzická aktivita je stále nejefektivnější metoda pro zhubnutí podkožního tuku a tím pádem i toho nežádoucího z obličeje.

Pokud by si však redukci tuku chtěla ještě poněkud více zefektivnit, opět přicházejí na řadu naše produkty.

Cvičení s jawdefinery a Funkčními žvýkačkami totiž perfektně prokrvuje celý obličej včetně svalů, kůže a nepřímo i tukových buněk. Cvičení zvyšuje metabolickou aktivitu těchto buněk, což může mít za následek oxidaci tuků (spalování).

3. Vizuální zmenšení čela

Další i když tentokrát nepřímá výhoda cvičení s našimi produkty. Sešíření čelisti a tedy zvýraznění čelisti zmiňované v 1. bodě má za následek vizuální zmenšení čela. Hned vysvětlím.

Cvičení s jawdefinery samozřejmě nijak velikost čela nezmění, máš-li však úzkou až velmi úzkou čelist (tzv. srdeční tvar obličeje, viz. naše dvě zákaznice na pravo) může sešíření čelisti vytvořit dojem menšího čela, protože už více nebude nejširší částí tvé tváře.

Na výsledcích našich dvou zákaznic je tento efekt vidět perfektně ——>

4. Redukce vrásek

Tak jak už jsem zmiňoval, cvičení neprokrvuje jen svalové buňky obličeje, ale i ty kožní, což má za následek násobně větší přívod kyslíku.

Toto je významně prospěšné pro tvou pokožku, neboť pomáhá zlepšit její celkovou elasticitu.

Další aspekt fungování je přes tvorbu kolagenu. Cvičení s jawdefinery je totiž vlastně fyzická aktivita. Co masivně podporuje tvorbu nového kolagenu?
Ano, přesně tak. Fyzická aktivita.

I když se může zdát posilování obličejových svalů jako bizar, nezapomeň, že tyto svaly jsou strukturou naprosto stejné jako ty ostatní. Jejich posilování se tedy může brát jako silové cvičení a tedy fyzická aktivita.

5. Redukce kruhů pod očima

Kruhy pod očima jsou vlastně problém oslabených svalů obličeje. Pokud se totiž obličejové svaly oslabí a začnou ochabovat, tuk kolem očí se přesune pod očí a vytvoří váčky, všem známé jako kruhy pod očima.

Je to tedy další problém, který vzniká také z důvodu slabých obličejových svalů. Bohužel naše strava je stále měkčí a naše obličejové a žvýkací svaly tím pádem chabnou.

Tento problém v krátkém videu dobře vysvětluje i uznávaný neurovědec.

Pokud chceš i ty po letech slábnutí tyto svaly začít posilovat, vyzkoušej naše revoluční produkty.

Naše řešení

Žvýkací a obličejové svaly se ještě donedávna nedaly nijak přímo cvičit, jelikož momentální strava svaly obličeje nezatěžuje v podstatě vůbec.

Přišli jsme s řešením, díky kterému umíte svaly obličeje začít efektivně cvičit a to opravdu leckde.

Tím řešením mohou být Jawdefinery a Funkční Žvýkačky.

Absolutní nutnost, pokud nechceš mít nadále oslabené svaly obličeje se všemi negativními důsledky.

U Jawdefinerů nabízíme až 2 tvrdosti pro postupně zvětšující se rezistenci, a momentálně i zcela novou, vylepšenou 2.1. generaci.

Funkční Žvýkačky zase nabízíme ve svěží mátové příchuti a až ve 400g balení.

Nebude to snadné, ale máš-li chuť a odhodlání posílit si svaly obličeje, a zlepšit si zdraví a vzhled, vyber si jeden z našich produktů a přidej se k tisícům zákazníkům již cvičících:

Nová éra je tady!

Toto jsou první Funkční ŽVÝKAČKY!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping