0
Your Cart
0
Your Cart

Naše mise

Vzhled

Sociální sítě, seznamovací aplikace, rychlé mezilidské interakce. To vše přispívá k tomu, že vzhled hraje stále větší roli. Člověk dokáže již do 4 vteřin zhodnotit druhé pohlaví, čímž je první dojem skutečně klíčový. Do popředí se dostává atraktivita mužů specificky. Vypracované svaly, oblečení, clean účes, to vše je fajn, jen se už pomalu stává standardem.

Existuje několik produktů, které se snaží vzhled obličeje zlepšit. Většinou však jde jen o kosmetiku, produkty na bradu, vlasy atd. Jsou to tedy jen „povrchové“ produkty.

Naše produkty jsou zaměřeny na samotnou stavbu obličeje. Posilují svaly, které se zvětší a tím vizuálně zvýrazní čelist. Výrazná čelist je pak nejhlavnějším znakem atraktivní mužské tváře.

Díky tomu pomáháme už tísickým klukům a mužům v SK a CZ vybudovat si atraktivnější tvář.

Zdraví

Žijeme v době kdy se vše snažíme dělat příjemnějším. Je to tak správné, ale přináší to i značná negativa. Tato negativa pak označujeme jako civilizační onemocnění.

Stále více lidí si však tento fakt uvědomuje a proto vidíme obrovský nárůst v trendech, které jim čelí.
Sport na obezitu, otužování na slabou imunitu, fasting (krátkodobé hladovky) na přejídání, meditace na mentální zdraví atd.

To vše jsou aktivity, které jsou v nějakém bodě nepříjmené, ale na konci dne mají pro nás zdravotní benefity. Ve stravě je trend podobný. Vlivem moderní doby je problémem stále měkčí strava, hltavé jedení, nesprávné dýchání ústy namísto nosem, chrápání atd., to vše oslabuje naše obličejové svaly což má značná negativa.

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping