0
Your Cart
0
Your Cart

Velký průzkum v ulicích: Udělá jawline muže opravdu atraktivnějším?

Byli jsme v ulicích s naším ambasadorem, abychom zjistili jediné.

Udělá výrazný jawline muže opravdu atraktivnějším?

Žen jsme se tedy ptali jednoduchou otázku:

Kdo z těchto dvou mužů ti přijde atraktivnější?

Na výběr jsme jim dali ze dvou fotek mužů. Oba jsou pěkní, mají stejnou barvu očí. Vlastně se oba na sebe i trošku podobají.

Mají však jeden významný rozdíl

Muž na obr.1 má širší čelist než muž na obr.2

Tento průzkum byl prováděn jako potřeba našeho týmu potvrdit si studiemi a evolucí vyzdvihované znaky mužské atraktivnosti. Důležitá je totiž každodenní realita. Pokud je člověk atraktivnější, s důsledky (pozitivními) se potýká každodenně. Totéž platí i naopak – Není-li, například. trpkostí ženského nezájmu se potýká každodenně. Proto jsme se vždy snažili aplikovat veškeré poznatky do praktického světa. Nikdy jsme nezůstávali jen ve studiích…

Dost bylo řečí, tady jsou výsledky:

*Celkově jsme se ptali 94 žen. Na věk jsme se neptali ale byl v přibližném rozsahu 16 až 40. Průzkum byl prováděn v pátek večer v Bratislavském Starém Městě

Diskuse

Průzkum ukazuje, že významná většina, tzn. j. 68 z 94 žen, považovala muže na obr.1 s výraznější čelistí za atraktivnějšího než muže na obr.2. Na druhé straně jen 18 žen upřednostňovalo osobu s méně výraznou čelistí, přičemž 2 ženám se ani jeden nezdál atraktivní. Šest žen se rozhodlo neodpovědět.

Výsledky vlastního průzkumu jsou tedy v souladu s předchozím výzkumem, který naznačuje, že atraktivita obličeje je základním faktorem při výběru partnera. Výrazná čelist je charakteristická pro mužnější tvář, což může naznačovat vyšší hladinu testosteronu, což je u mužů považováno za atraktivní. Jawline se také považuje za znak fyzické zdatnosti a dobrého zdraví, což může také přispívat k její přitažlivosti.

Chceš to vyzkoušet?

Naše produkty byly, jsou a vždy budou results driven. Funkčnost a výsledky s nimi spojené je to, na co se při nich zaměřujeme. Pokud bys je chtěl vyzkoušet ale nevíš kde začít a která tvrdost je pro tebe nejvhodnější, doporučujeme ti objednat jeden z našich balíčků. Jsou v něm několik tvrdostí a dostaneš ještě a při Kompletním dostaneš ještě i dárek zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping